Praca: Zastępca kierownika warsztatu

Oglądając reklamę chcesz czuć dumę? Tworzenie spektakularnych instalacji brzmi jak praca marzeń? Dla naszego Klienta, firmy budującej scenografie na potrzeby reklam i filmów oraz największych wydarzeń eventowych w Polsce, poszukujemy osoby na stanowisko:
Zastępca kierownika warsztatu
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 62/2024
Zadania:
  • Nadzór i planowanie pracy warsztatu produkcyjnego, procesu produkcji oraz koordynowanie działań
  • Zarządzanie zespołami budowlanymi i monterskimi (brygadami) oraz dbanie o ich bezpieczeństwo
  • Organizacja produkcji prefabrykatów i elementów konstrukcyjnych
  • Koordynacja dostaw surowców i materiałów potrzebnych do produkcji
  • Zarządzanie magazynem materiałów i narzędzi budowlanych
  • Przeprowadzanie szkoleń pracownikom w zakresie BHP i obsługi
    maszyn
  • Planowanie produkcji prefabrykatów zgodnie z danym harmonogramem projektu
    budowlanego
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie techniczne
  • Znajomość przepisów prawa budowlanego
  • Doświadczenie i umiejętność zarządzania zespołem oraz nadzorowania pracowników na budowie
  • Wysoki poziom odpowiedzialności zawodowej
  • Umiejętność obiektywnej analizy faktów i rozwiązywania problemów
  • Umiejętność utrzymania relacji na różnych poziomach struktury organizacyjnej
Firma oferuje:
  • Współpraca na podstawie B2B lub Umowy o pracę
  • Dodatkowe ubezpieczenie NW
  • Pracę stacjonarną pod Warszawą
  • Pracę w zespole pełnym energii
  • Możliwość tworzenia wysokobudżetowych scenografii
  • Pracę przy projektach dla najbardziej znanych marek
W celu wzięcia udziału w rekrutacji należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w tej rekrutacji. W innym przypadku Państwa aplikacja zostanie usunięta z systemu.

Kierownik - Brygadzista

Zadania: Kierowanie zespołem pracowników przy budowie domów w technologii prefabrykatów keramzytowych Nadzorowanie prac budowlanych Nadzór nad jakością wykonywanych prac Współpraca z opiekunem budowy Prace fizyczne Wymagania: Doświadczenie na podobnym stanowisku Umiejętność czytania...

Brygadzista na budowie

Poszukujemy brygadzisty do kierowania zespołem pracowników przy budowie domów w technologii prefabrykatów keramzytowych. W zakresie brygadzisty będzie w szczególności: Nadzór nad ekipą pracowników budowlanych (brygada 3-5 osób) Przydzielanie zadań pracownikom i dbanie o ich...

Brygadzista ds. Antykorozji

Miejsce Pracy: Stocznie w Trójmieście Obowiązki: Prowadzenie, organizowanie prac z uwzględnieniem przepisów BHP i PPOŻ Nadzór nad terminami i właściwą jakością wykonanych prac Bieżący nadzór nad podległymi pracownikami Kontrolowanie jakości realizowanych projektów

Monter sieciowo-kablowy

Wykonywanie instalacji energetycznych, linii napowietrznych, linii kablowych, budowa stacji transformatorowych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Szwaczka

zgodny z charakterystyką pracy Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: PROGRAM DLA OSÓB DŁUGOTRWALE BEZROBOTNYCH

Wychowawca

Praca z dziećimi w placówkach - świetlicach TPD. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: min. 1 rok pracy z dziećmi

Dostawca potraw

przyjmowanie zamówień na potrawy przez telefon, e-mail lub innymi drogami komunikacji elektronicznej i przekazywanie przyjętych zleceń do realizacji, terminowe dostarczanie potraw w wyznaczonym rejonie do klientów zgodnie z harmonogramem dostaw z zachowaniem wymaganych standardów transportu...