Praca: Specjalista ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych / Rzeczoznawca (K/M)

Specjalista ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych / Rzeczoznawca (K/M)
Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • weryfikacja kosztów napraw pojazdów samochodowych
  • sporządzanie dokumentacji technicznej
  • dokonywanie ocen technicznych na podstawie posiadanej dokumentacji elektronicznej, wycen wartości pojazdów i kosztów napraw w ramach zgłaszanych szkód komunikacyjnych
Wymagania:
  • wiedza z zakresu motoryzacji, budowy i eksploatacji pojazdów oraz ruchu drogowego
  • znajomość programów: Audatex, Eurotax, Info-Ekspert
  • doświadczenie na podobnym stanowisku nie jest wymagane, ale stanowi dodatkowy atut
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • kompleksowe wdrożenie na stanowisko pracy
  • pakiet benefitów pracowniczych m.in. opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, grupowe ubezpieczenie na życie

Ekspert ds. oceny nieruchomości

na czas określony Centrala

Specjalista ds. Technicznej Likwidacji Szkody – Rzeczoznawca (K/M)

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW: weryfikowanie kosztów napraw pojazdów samochodowych, analiza i sporządzanie dokumentacji szkodowej od strony technicznej. dokonywanie ocen technicznych na podstawie posiadanej dokumentacji elektronicznej, wycen wartości pojazdów i kosztów napraw w ramach...

Specjalista

Warunki pracy · Krajowe lub zagraniczne wyjazdy służbowe · Zagrożenie korupcją · częste reprezentowanie urzędu na zewnątrz Opis dostępności budynku dla osób z niepełnosprawnością znajduje się na stronie Ministerstwa:...

Monter sieciowo-kablowy

Wykonywanie instalacji energetycznych, linii napowietrznych, linii kablowych, budowa stacji transformatorowych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Szwaczka

zgodny z charakterystyką pracy Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: PROGRAM DLA OSÓB DŁUGOTRWALE BEZROBOTNYCH

Wychowawca

Praca z dziećimi w placówkach - świetlicach TPD. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: min. 1 rok pracy z dziećmi

Dostawca potraw

przyjmowanie zamówień na potrawy przez telefon, e-mail lub innymi drogami komunikacji elektronicznej i przekazywanie przyjętych zleceń do realizacji, terminowe dostarczanie potraw w wyznaczonym rejonie do klientów zgodnie z harmonogramem dostaw z zachowaniem wymaganych standardów transportu...